Pozor na podvody pri hľadaní práce cez internet.

Published date: August 6, 2016
  • Lokalita: Slovakia

Poznáte recept na stopercentný úspech pri hre v internetovom kasíne? Myslite si že vyhráte aj tisíc EUR a viac za hodinu pri hre rulety podľa tajného overeného matematického postupu,pri ktorom nemusíte mať ani nijaké vedomosti ani šťastie? Vydelí ste už web-stránku kde píšu ako jednoducho zarobiť na drahú dovolenku,auto a dokonca aj dom a to iba hraním rulety v internetovom kasíne,podľa ich tajného receptu,ktorý je vytvorený podľa matematických pravidiel a matematika nepusti a stopercentne funguje? Myslite že na rulete zbohatnete?


 


Samozrejme že áno,ale iba vtedy,keď nehráte ju vy,ale niekto iný,koho vy do kasina pošlete. Funguje to tak že majiteľ takýchto web-stránok laka najme menej vzdelaných ľudí na to aby sa registrovali do internetového kasina. Správca webu – web-master je Affiliate partner kasina a získava určite percento z tých peňazí,ktoré nim privedený hráči v kasíne prehrajú. Kasino používa inteligentný sofistikovaný software a je nastavený tak aby vytváral zisky pre kasíno a nie pre hráča. To bol jeden najväčší podvod s ktorím sa môžete stretnúť na internete pri hľadaní prace cez internet.


Potom sú tu rôzne pyramídové hry,klik-áčky,prijímanie e-mailov,sociálne siete a podobne veci ktoré poväčšine nefungujú alebo je to podvod.


 


 


Existujú aj solídne prace cez internet? Samozrejme že áno,viac sa dočítate na mojom Blogu:   http://milan-tulenko.business.sk

Kontaktovať Zdielať

Užitočné informácie

  • Internetový obchod s luxusnou dámskou i pánskou spodnou bielizňou.
  • Luxusná sexy bielizeň za dobré ceny, blelizen všetkých veľkostí
  • Luxusná dámska spodná bielizeň ako aj široký výber erotického prádla pre všetky ženy

Výhodný nákup 1stranka I stranka I 3stranka I 4stranka I 5stranka I 6stranka I 7stranka I 8stranka I 9stranka I 10stranka I 11stranka I 12stranka I 13stranka I 14stranka I 15stranka I 16stranka I 17stranka I 18stranka I 19stranka I 20stranka I 21stranka I 22stranka I 23stranka I DALSIE STRÁNKY->> EREXAN RECENZEBreastextra RECENZE liecba celulitidy